| Enterzise a întrebat:

Ce s-a intamplat de fapt in ep. 9 in "Jurnalele vampirilor"? De ce Damon era trist si Stefan paraseste orasul?

3 răspunsuri:
| nort0n a răspuns:

Damon a fost muskat de un vircolac si el putea sa moara, dar Stefan la rugat pe Klaus sa-i dea kit va singe de al lui deoarece singele lui Klaus il poate ajuta pe Damon, si Klaus i-a dat singele in schimb ca Stefan sa lucreze cu Klaus! http://yideo.ro/serial/the-vampire-diaries/season/1/episode/9

| Mickey67 a răspuns:

Damon a fost muskat de un vircolac si el putea sa moara, dar Stefan la rugat pe Klaus sa-i dea kit va singe de al lui deoarece singele lui Klaus il poate ajuta pe Damon, si Klaus i-a dat singele in schimb ca Stefan sa lucreze cu Klaus! poti privi filmul pe internet!

| BantuTeofanaIulia a răspuns:

Damon a fost muscat de un varcolac si stefan a plecat cu klaus ca sa ii dea antidotul pentru damon