| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat in "La Bloc" cu costel, americanu si nea popa? am vazut ca pe la episodul 454/455/456 Costel si Americanu dispar si numai se zice ce s-a intamplat cu ei tot serialul,doar Nelu se intoarce, eu am abonament voyo, am vazut complet toate episoadele pana la 458 (prezent) si nu VAD NIMIC despre costel americanu sau popa, ma ajutati?

6 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Ei au plecat din serial ca nu se mai regaseau acolo plus ca ei si-au dorit sa isi prelungeasca intelegerea dar nu i-au mai platit pe ei postul de televiziune unde erau de atata timp si atunci a iesit probabil un scandal monstru urmat de plecarea lor la alt post de televiziune unde aveau oferta si eu am regretat plecarea lor ca ei numai erau altii cred ca si actorii ramasi in serial au regretat plecarea lor dar asta este viata cand nu esti platit bine trebuie sa te indrepti spre alt post de televiziune fara sa ai vreun regret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai atunci s-a lansat postul de televiziune Kanal D, care a ofertat foarte multe vedete şi foarte mulţi actori de la noi din ţară. Dragoş Moştenescu(Costel), Emil Mitrache(Americanu), Tudorel Filimon(Popa), au fost şi ei pe acea listă de actori ofertaţi de Kanal D şi nu au refuzat propunerile. Nu mai ţin minte exact care a fost povestea dispariţiei personajelor acestora.

| MariusDk23 a răspuns:

Ei 4 au plecat intr-o croaziera timp de mai mult timp iar lui Nelu i s-a facut dor de casa si doar el s-a intors in consecinta ceilalti 3 au fost scosi si s-au adaugat alti noi, Felix, Fane Oxford, Bobita etc.

| anonim_4396 explică (pentru MariusDk23):

Da dar de ce zic toti ca a murit costel? si de ce nu am vazut vreun episod? am vazut de craciun erau toti si dupa numai era costel.......de unde croaziera?

| MariusDk23 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa se afle mai incolo ca o sa apara niste poze cu ei in ziar si atunci Nelu zice tot.

| anonim_4396 explică (pentru MariusDk23):

Pe la ce episod?