| pakpak a întrebat:

Ce se intampla in star wars, nu am urmatir prea bine filmele...
ma refer la toate episoadele cine imi explica in mare
dau funda, mersi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe net

| CoxAlb a răspuns:

Anakim skywallker era un pusti care era adoptat a fost luat de`acasa ca sa devina jedi, a crescut si il avea ca maestru pe Obi-Wan
Dupa a fost atras de partea raului de catre cancelar si dupa ce sa luptat cu Obi-Wan a pierdut si era aproape sa moara si a fost robotizat ca sa supravietuiasca si a devenit Darth Vader.
Intre timp facuse si un copil Luke Skywallker si acesta a incercat sa-l opreasca pe tatal sau si la sfarsit cancelarul era sa-l omoare pe Luke dar intr-un final Anakin( Darth Vader) a revenit de partea binelui omorandu`l pe cancelar dar murind si el. Si gata.
Fundabatting eyelashes?