| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Ce serial va place mai mult
iubiri secrete sau pariu cu viata?

mie pariu cu viata

daca va place PCV care e personajul vostru preferat
Daca e iubiri secrete la fel, care e personajul vostru preferat

mie imi place anca din pcv puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Prefer mai mult Iubiri secrete pentru ca l-am vazut de la inceput si stiu despre ce e vorba.Am vazut cateva episoade si din pariu cu viata si mi s-a parut interesant. Personajul meu favorit este Sorin xD

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Mie imi place Iubiri Secrete si nu pierd niciun episod.Cat despre personaje, imi place de Iani, Radu, Ioana-cea buna, nu cea malefica si Anda. Funda?

| ovidiu13b a răspuns:

Iubiri secrete happy am vazut toate episoadele sezon 1 - pana la cel actualhappy si sunt hotarat sa ma uit la toate! Cat despre personajele favorite. ramanem la Madalin si Ioana. Imi place ca se descurca in 2 rouluri deodata, precum Sorin. big grin

| Coryyna455 a răspuns:

Clar pariu cu viata!:p.pai nu pot sa spun ca imi place doar unul.crek imi plac aproape toti...

| andutzaorigami a răspuns:

Pariu big grin.Am o lista:Ioana, Anca, Andrei

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns:

Imi plac ambele dar mai mult PCV si personajul meu preferat este Cristi :X

| kittypaws14 a răspuns:

Mie imi place pariu cu viata personajul meu preferat dintre fete este ioana pentru ca are cea mai buna voce feminina, iar dintre baieti imi place de liviu pentru ca, la fel, are cea mai buna voce masculina