| Maria_Ana_1996_8C5v a întrebat:

Ce seriale imi recomandati si mie? Am ramas in pana de idei. Ideea este ca mie imi plac serialele SF in general. Serialul meu preferat fiind The Originals, iar apoi Orphan Black. Imi plac astea gen vampirii, vrajitoare, clone etc.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Teen wolf
Harmlock grove
Riverdale
Penny dreadful
Once upon a time
Supernatural
True blood

| faramatania a răspuns:

Dark,The Shannara Chronicles, The OA, 3%, The 100, mai poți să încerci: Altered Carbon, Sense8, Black Mirror, Hard Sun, Midnight, Texas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Almost human si x files

| tal4556 a răspuns:

The vampire diaries merge mana in mana cu TO

| Camelia89 a răspuns:

The Vampire Diaries
The Walking Dead
Teen Wolf
Stranger Things
The 100
Supernatural
Lucifer
Fear The Walking Dead

| iQAnonim a răspuns:

Probabil ai vazut The Vampire Diaries, insa daca e sa iti recomand alte seriale uite aici cateva: Teen Wolf, Riverdale, Pretty Little Liers si Lucifer. In rest poti cauta pe https://www.imdb.com/search/title?title_type=tv_series&