| albatavlad a întrebat:

Ce seriale preferati cel mai mult? Va rog sa nu imi dati exemple de telenovele. Fac un site si vreau pareri pentru ca abia incep cu el. Dau voturi si funda. Caut si persoane care ma pot ajuta sa postez pe blog seriale si filme. THX www.filmeserialegratis.blogspot.com

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Paii Dexter si serialele cu vampiri (tvd true blood)
Supernatural, The Secret Circle, Gossip Girl d'astea.

| alexxa a răspuns:

Hm...am mai multe dar cel mai mult imi plac Sons of Anarchy,Supernatural,True Blood,Vampire Diaries,The Secret Circle,The Gates,Teen Wolf, Game of thrones, The house of Anubis, Heroes, Misfits.

| DaNeo a răspuns:

True Blood, 90210, Games of Thrones, 2 barbati si 1/2, Spartacus (ambele seriale), Prison Break (ii fain chiar daca s-a terminat), Alcatraz(ii un serial nou), The Walking Dead, Dexter, Blue Mountain State, OZ, Fear Itself... le poti gasi pe vplaytonguewinking

| RalucaSmile a răspuns:

Eu ma uit la Grey's Anatomy si Ghost Whisperer

| andrei2416 a răspuns:

Vrei sa fi miliardar si roata norocului

| Gabitzaaaaaaa a răspuns:

Pai seriale : vampire diaries, pariu cu viata, acum anul imi vin dar te rog da-mi funda pentru ca si eu sunt la inceput si nu am niciuna te roggggggg