| RoSupermanTeam a întrebat:

sper ca postez in locul potrivit caut si eu 2-3 persoane pentru un site de filme seriale online vreau sa fie persoane serioase castigul minim pe luna 200-300 de dollari pe luna pentru detalii ionutp23 id YM Skype

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Interesant. Am lasat id-ul tau pe la prieteni care stiu ca sunt interesati de astfel de chestii. Bafta la gasit oameni!

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Pentru ce anume cauti oameni? Gen traduceri?

| RoSupermanTeam explică (pentru Kriss96):

Nu la pusul filme si episoade prin imdb id totul se face automatizat este un alt site de unde ei toate serialele la rand detalii pe id

| Kriss96 a răspuns (pentru RoSupermanTeam):

Interesant. Am lasat id-ul tau pe la prieteni care stiu ca sunt interesati de astfel de chestii. Bafta la gasit oameni!