| BlueBird a întrebat:

Ce seriale sau filme coreene va plac foarte mult :X? Dau funda la cele mai multe happy

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Yi San; Dong Yi; Dae Janggeum; Damo; Doctor Hur Jun; The emperor of the sea; Jumong; Kim Suro The Iron King; The Grat Queen Seon Deok; Cinderella; Cindrella Man; The Iron Empress - Empress Chun Chu; The Kingdom of the Winds; Iljimae; Return of Iljimae; Princess Ja Myung Go; HWANG JIN YI; Jejoongwon; Winter Sonata; THE PAINTER OF THE WIND; KING GEUNCHOGO; Daisy; He was Cool; Chihwaseon; Hauntrs; Iris; Hooray for Love; Myung Wol the Spy; Warrior Baek Dong Soo.

2 răspunsuri:
| biana_1090 a răspuns:

Secretele de la palat... dupa parerea mea cel mai frumos:X

| ZuZuBah a răspuns:

Giuvaerul Palatului,Furtuna la palat,
Secretele de la palat: Deokman,Cronicile frumoasei luptatoare,Scretele palatului: Printul Jumong, Legendele palatului: concubina regelui, Legendele palatului: Kim Suro regele de fier.
Daca vrei sa te uiti sunt pe Blogul Aniola acolo o sa le gasesti pe toate care ti le-am spus puls inca altele.