| Bianca_Roxana_1999 a întrebat:

Ce seriale seriale sf stiti
P.s. si ceva despre ele

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Altered Carbon,Incorporated, Hard Sun, Westworld, The 100, Terra Nova, Black Mirror, Sense8, Dimension Four-Oh-Four 2017, Stranger Things, Dark, Wayward Pines, 11.22.63 (mini-serie), Childhood's End (mini-serie), The Tomorrow People, Star-Crossed, Second Chance

| NoNameNoPain a răspuns:

Westorld - este vorba de un parc de distractii in stilul cowboy cu roboti ultrarealisti numiti "gazde". Punctul culminant este la sfarsitul sezonului 1 cand prin actiunile lui Ford gazdele se revolta impotriva oamenilor. E unul din serialele mele preferate, daca vrei sa stii mai multe uitate