| TomyBrave2019 a întrebat:

S-a uitat cineva de aici la Peaky Blinders? Dar la Sons of Anarchy? Merită serialele?

22 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Ambele sunt foarte bune, mai poți adăuga și Mayans M.C., Spin-off Sons Of Anarchy

| TomyBrave2019 explică (pentru faramatania):

Mulțumesc pentru recomandări! Am să arunc un ochi.

| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders merita, unul dintre cele mai bune seriale. Pe celalalt nu l-am vazut.

| TomyBrave2019 explică (pentru Sn4k3):

M-am uitat la primul episod. Nu prea mă încântă. Dar poate mai încolo se deschide mai mult și este mai bun. Îi mai dau o șansă și mă mai uit la câteva episoade.

| Sn4k3 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Devine din ce in ce mai interesant.

| TomyBrave2019 explică (pentru Sn4k3):

Ok. Atunci e pe placul meu laughing

| Sn4k3 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Deadwood si Taboo sunt la fel de bune.

| TomyBrave2019 explică (pentru Sn4k3):

Voi căuta

| laSoledad a răspuns:

"S-a uitat cineva de aici"

- Sunt arhicunoscute deja, gasesti atatea recenzii oriunde ai cauta.

| TomyBrave2019 explică (pentru laSoledad):

Am vrut să știu părerea celor de aici nu a tuturor care fac forumuri și pagini numai pentru o recenzie. Și scriu acolo 10 pagini și tot nu au zis că le-a plăcut sau nu, dar au dat o grămadă de spoilere că nu mai are rost să te uiți...

| AndreeaLeordean1704 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Asa au facut si cu Game of Thrones.

| laSoledad a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Nici TPU-ul nu e mai bun. Daca in alta parte a netului gasesti recenzii prea lungi, aici gasesti comentarii prea vagi. Rar am vazut un om care sa comenteze cum se cuvine un film, cu argumente pro contra. Majoritatea dau raspunsuri vagi. Oricum, cele 2 seriale din cauza ca sunt foarte cunoscute de mai toata lumea, cei de aici, cel mai probabil, le vor elogia, spunandu-ti ca merita vazute.

| TomyBrave2019 explică (pentru AndreeaLeordean1704):

Păcat de ele. Am căutat o recenzie și a făcut ăla un rezumat acolo de și soarele se miră și a stricat toată surpriza...Vai vai oameni care în loc să spuna o recenzie adică să spună dacă le-a plăcut ei spun tot ce s-a întâmplat în film.
Mai bine nu întrebi nicăieri și te uiți tu (în general "tu") decât să aflii tot deja. Unii nu au nici bunăvoința să răspundă dar alții divulgă tot din film.

| TomyBrave2019 explică (pentru laSoledad):

Și TU ce crezi? Ți-au plăcut? Mie nu îmi trebuie argumente pro-contra, doar sa îmi zică cineva dacă lui i-au plăcut.
De aceea am întrebat aici, pentru că nu vreau să aflu tot tot rezumatul ca pe alte review-uri, vreau doar să știu dacă oamenilor le-a plăcut filmul.

| laSoledad a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Mda, merita sa te uiti la ele pentru a-ti face tu singur o parere despre ele.

| TomyBrave2019 explică (pentru laSoledad):

Tocmai m-am uitat la câte sezoane are Sons of Anarchy pe Netflix și se pare că pe Netflix este numai sezonul 4 episodul 2... oare e un bug sau la toți este așa? Sau le poți găsi și pe alte site-uri?

| laSoledad a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Eu l-am vazut inainte ca Netflix sa fie pe val in Romania. L-am vazut din alte surse.

| TomyBrave2019 explică (pentru laSoledad):

Da...orice site pe care am intrat avea ceva virus...mă las. Mă uit le Netflix și gata.
Șarlatani care nu știu altceva decât să bage viruși.

| laSoledad a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Pai e problema ta ca intri pe site-uri de alea.

| TomyBrave2019 explică (pentru laSoledad):

În toată viața mea am nimerit numai un bun. Restul nu.

| GouDidodino a răspuns:

Sons of Anarchy merita, celălalt nu l-am vazut