| SeRbaNNe a întrebat:

Ce seriale stiti cu sabii cu puterii supranaturale gen sF, sau cum e dexter & mentalist ...Am vazut Game of thrones, True Blood, Vampire diraies, Camelot, heroes dau fundita la cel mai bun serial

Răspuns Câştigător
| CristiNC a răspuns:

Smallvile. Povestea lui Superman in adolescenta.

Stiu ca o sa zici: " Ia uite, crede ca sunt copil de 10 ani."

Nu, de fapt in fiecare episod este o doza de intelepciune daca urmaresti atent si conectat.

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Supernatural, Criminal Minds, Blood Ties[genial], Smallville

| conundrum a răspuns:

Unde ai vazut sabii cu puteri supranaturale in Game of Thrones... poate le spui si baietilor de la HBO

Răspuns utilizator avertizat
| SeRbaNNe explică:

Conundrum domnule : IN game of thrones wow dragoniiraised eyebrows iti spun ceva sau vraja de sange pe care e facut-o sa-l salveze pe khall sau cum il kema? oamenii aceia de nu mureau decat daca erau arsi acet serial e si oleaca sfwinking