| Andreea7000 a întrebat:

Știți seriale americane frumoase despre si cu adolescenți la liceu și in care e vorba despre un triunghi amoros? Dar care sa nu includă si supranatural.

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Film:The Kissing Booth (2018),seriale...Gossip Girl, The O.C.

| Maria_Ana_1992_bmTl a răspuns (pentru faramatania):

Am văzut The kissing booth de 5 ori?

| Justme1997 a răspuns:

The vampire diaries

| Andreea7000 explică (pentru Justme1997):

Am precizat ca nu vreau supranaturale.

| Justme1997 a răspuns (pentru Andreea7000):

Am sărit peste cuvântul "nu", scuze

| Andreea7000 explică (pentru Justme1997):

Nu e nimic.

| Ionut58282856 a răspuns:

Telenovele proste in care nu inveti nimic

| Andreea7000 explică (pentru Ionut58282856):

De acord cu tine într-o mică măsură. Dar pe mine mă relaxează să mă uit la seriale și așa pot sa învăț putin mai multă engleză. Aș fi apreciat dacă mi-ai fi dat un răspuns la întrebarea mea.

| Valyasdfg a răspuns:

Fata din vecini/the girl next door, ăla e fain, în legătură cu supranatural, era un film cu mai mulți elevi într-un liceu, și erau omorâți unul câte unul.

| Andreea7000 explică (pentru Valyasdfg):

Am spus ca nu vreau supranatural. laughing