| Andrutza_2790 a întrebat:

Ce sezon se difuzeaza acum la intalnirea inimilor (2011) pe prima tv? 1 sau 2

Răspuns Câştigător
| wolfy911 a răspuns:

Este sezonul 2.

5 răspunsuri:
| Babyfuckyou a răspuns:

Acum se difuzeaza sezonul 1

| Babyfuckyou a răspuns:

Articol principal: Dill Mill Gayye (sezonul 1)
Primul sezon urmăreşte viaţa de stagiari chirurgicale şi medici rezidenţi de Sanjeevani. Spectacolul începe cu introducerea din 5 stagiari Riddhima Dr. Gupta protagonist care, de asemenea, se întâmplă să fie fiica lui Dr. Shashank de la prequel, Dr. Malik Armaan, Dr. Gupta Anjali, dr. Atul Joshi, şi Sapna Dr. Shah. Dr. Shashank continuă să joace un rol important în acest sequel de Sanjivani ca şef al spitalului şi tatăl a Riddhima şi Anjali. Armaan şi Riddhima începe să scadă în dragoste, după un început dur, Atul se indragosteste de Anjali, care este sora lui Riddhima. Dr. Shah Sapna se căsătoreşte şi frunze Sanjeevani. Trei noi Stagiarii Enter: Dr. Rahul Garewal, Dr. Muskaan Chadda, şi dr. Nikita Malhotra. Muskaan familie şi Rahul a decis căsătoria lor, dar ei nu au fost de acord. Muskaan cade pentru Armaan şi cade Rahul pentru Riddhima. Nikita se dovedeşte a fi şi prietenul lui Armaan Rahul de facultate. Mai târziu, pe Muskaan şi se încadrează în dragoste Rahul toate acestea, ele despart din cauza dificultăţilor. Nikita se indragosteste de Dr. Abhimanyu Modi un medic senior. Sezonul s-a terminat cu un final trist arată Riddhima şi Armaan obtinerea împuşcat într-un schimb de focuri imediat după ei a lua angajate şi întoarce Abhimanyu soţia lui înstrăinat Jiah.

| Babyfuckyou a răspuns:

Articol principalbig grinill Mill Gayye (sezonul 1)
Primul sezon urmăreşte viaţa de stagiari chirurgicale şi medici rezidenţi de Sanjeevani. Spectacolul începe cu introducerea din 5 stagiari Riddhima Dr. Gupta protagonist care, de asemenea, se întâmplă să fie fiica lui Dr. Shashank de la prequel, Dr. Malik Armaan, Dr. Gupta Anjali, dr. Atul Joshi, şi Sapna Dr. Shah. Dr. Shashank continuă să joace un rol important în acest sequel de Sanjivani ca şef al spitalului şi tatăl a Riddhima şi Anjali. Armaan şi Riddhima începe să scadă în dragoste, după un început dur, Atul se indragosteste de Anjali, care este sora lui Riddhima. Dr. Shah Sapna se căsătoreşte şi frunze Sanjeevani. Trei noi Stagiarii Enter: Dr. Rahul Garewal, Dr. Muskaan Chadda, şi dr. Nikita Malhotra. Muskaan familie şi Rahul a decis căsătoria lor, dar ei nu au fost de acord. Muskaan cade pentru Armaan şi cade Rahul pentru Riddhima. Nikita se dovedeşte a fi şi prietenul lui Armaan Rahul de facultate. Mai târziu, pe Muskaan şi se încadrează în dragoste Rahul toate acestea, ele despart din cauza dificultăţilor. Nikita se indragosteste de Dr. Abhimanyu Modi un medic senior. Sezonul s-a terminat cu un final trist arată Riddhima şi Armaan obtinerea împuşcat într-un schimb de focuri imediat după ei a lua angajate şi întoarce Abhimanyu soţia lui înstrăinat Jiah.

| Andrutza_2790 explică:

Deci 1 sau 2?

| Andrutza_2790 explică:

Multumesc crazyangel!