| doarUnCopilprost a întrebat:

Ce stii sau ce parere ai despre industria porno americana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ciudat adica prima oara din viata ta cand vezi pe cineva dezbracat nu implica nimic din ce e pe bune, al tau, ce simti nu e nici iubire nici incredere nici intimitate. acel cineva nici nu e cu tine. nu iti zambeste cand te dezbraci si invers si nu te poate linisti cand il descoperi, nu poti sa saruti, sa ii simti buzele, limba, nu va simtiti coastele si inima. e o pierdere
actorii sunt foarte singuri si tehnici si indeplinesc ordine. si te fac sa te comporti intr-un anumit fel ca tu sa stii unde sa iti pui mainile, sa stii ce sa iti placa, sa fii un pradator sau sa iti doresti un erou cand nu ai nevoie de unul. e asa un ****, nu stiu cum oamenii ar trebui sa uite de asta, e asa denaturat, nu e nici cum e placerea si intimitatea de fapt
si nu e ok ca femeile si nu numai sa fie folosite pentru a exprima ceva, ca pe niste proprietati pentru a face bani si putere iar pornografia ne foloseste oarecum corpurile si in viata reala ne speriem unul de altul

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina de facut bani.Industria asta scoate cei mai multi bani.