| Dumitriu_Leonard_Marcel_1988 a întrebat:

Industria porno e legala? laughing))))

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, in cazul in care se respecta regulile impuse de legislatia tarii respective. Industria porno este una dintre cele mai banoase activitati inventate si cu cele mai bune ''randamente'' privind profiturile relizate. big grin

| Freya1 a răspuns:

Da

| sofisis a răspuns:

Da, este.

| MihaiNicu23 a răspuns:

In multe tari este legala.

| HadesSs a răspuns:

E legala si banoasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar ar trebui sa nu fie.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa lucrezi in industria porno? Daca da atunci suna-ma! Eu filmez acum un gugustiuc care se joaca cu o bucata de cascaval.

| alexandruanghel a răspuns:

Atata timp cat sunt persoane de peste 18 ani da. Daca sunt persoane minore, in nici un caz.

| MULLER96 a răspuns:

Da industria porno e legal si tarile in care e legalizata sunt olbigatiuni impuse pe care le respecta ce sunt implicate in industrie platisc si TVA statului in fiecare luna asa e foarte legal si stric cu regulile bine punse si calculate.

| IvonneBk a răspuns:

Da