| RoninKuzuri a întrebat:

Cum poti ajunge in industria porno?

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Varsta minim 18 ani, corp bine dezvoltat, atletic, placut la privire. Mimica fetei de asemenea una placuta, ca doar sunt filme si trebuie sa dea bine pe sticla si scula de la 20cm in sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GdX):

Si daca este vorba de scene de incest?,
tinand cont ca incestu este CEL MAI CAUTAT cuvant la videoclipuri porno...
Sunt mai multe cautari dupa forme de incest decat dupa barbati/ femei cu corpuri de fotomodel... deci. daca ai 18 ani si esti baiat(gen timid, arati imatur) poti avea mai mult noroc decat un "baiat alfa"

| GdX a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce filme urmaresti omule. Esti ciudat.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca mama natura te-a inzestrat cu un penis peste 20-22 de cm, atunci ai sanse, dar numai dupa ce dai niste probe, dovedind ca poti sa ai erectie multa vreme si esti capabil sa satisfaci o femeie.
Varsta minima 18 ani!

| GdX a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu are nicio treaba satisfacerea femeii si erectia cu industria porno.
In inustrie, barbatilor li se dau multe pestile pentru o erectie indelungata sau li se fac injectii in penis depinde de la caz la caz.
Nici femeile nici barbatii din filmele porno nu simt placere fiindca ei joaca un rol. Pentru 5 minute de film filmarea poate sa dureze si o ora. Si pe langa ei doi care fac sex se mai afla si sunetistul cameramanii baiatul cu lumina regizorul... Putini oameni simt placere cand alti 10 se uita le ei.

| alina2k18 a răspuns:

CU organul genital de obiceiwinking

| Quassaar a răspuns:

Nu te lua după sfaturile fetelor de mai sus, te mint. Ajungi daca ții drept înainte, următoarea faci la stânga, dai într-un giratoriu, îl ocolești până te ia amețeala, apoi ieși pe unde ai intrat și chiar în față, sunt aia cu industria porno?

| ngllllll a răspuns:

Este dureros. Pare fain la inceput, dar o sa te simti mizerabil apoi, depresiv, e nasol. Uita-te pe Youtube la ce zic fostele.vedete porno.