| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Ce v-ar place sa fie intr-un anime cel mai mult? Eu as vrea ca personajele principale sa aive puteri neobisnuite care nu se intalnesc in animeurile japonezilor. Spuneti de acum cine ar vrea sa mi se alature si ce idei ati putea sa imi dati. Va promit ca daca vom colabora cu toti vom fi cei mai puternici si capabili. Trebuie sa avem o reputatie pe care nici macar Japonia nu o sa o aive, deoarece istoria ei este naspa. Istoria noastra combinat cu anime, va fi superba. Cine este interesat sa imi dea un mesaj. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| AditZuKy a răspuns:

Sa stii ca eu deja am inceput acum 1-2 ani sa realizez un anime.Sunt in contemplare, facand sa para cat mai original.Nu ti-l spun, ca deocamdata nu suntem parteneri.Eu inca nu am realizat manga,sunt doar in schite pentru caractere,scene si design. Sa stii ca un manga nu e ceva usor, este foarte greu deoarece trebuie sa stii foarte multe in privirea acesteia. Orik, japonezii s-au inspirat de la noi, precum tu ai spus, ei au o cultura naspa, caci de la noi au luat vampirii si varcolacii.De ex, Trinity Blood este un anime cu vampire sau Vampire Knight.Ei uite ca de la noi au toti vampirii nostri.Si eu am cateva personaje vampiri in animeu meu big grin.

Ei bine, poate candva o sa ma alatur cu tine, dar eu-s tipul mai solitar. Totusi adresa mea de mess :

costy.costy03@yahoo.com

| YukiLove a răspuns:

Nu stiu sigur ce mi-ar place sa vad intr-un anime cel mai mult, dar cred ca ar trebui sa fie ceva interesant, misterios si captivant care sa te tina in suspans si sa aiba introduse cateva subtilitati cu indicii referitoare la intriga intregii serii, probabil ceva care sa-si lase amprenta asupra celui care-l vizioneaza. La idei si povesti cred ca m-as descurca destul de bine, la desen sunt iarasi destul de talentata pentru ca si eu fac manga de vreun an, nu le-am postat niciunde, dar poate o sa o fac in viitor. Dar nu vreau sa aud pe nimeni insultand Japonia, eu ador acea tara, am citit tot ce am gasit despre istoria si mitologia acestei tari si cred ca este fantastica, iubesc aceasta tara, dar in schimb urasc Romania, urasc tara asta de doi lei, buna de nimic si care te face sa vrei sa te sinucizi cand umbli pe strada si vezi boschetari cautand prin tomberoane, perversi fluierand dupa fetele cu sani mari, cupluri gretoase pipaindu-se si mozolindu-se intr-un mod excesiv, golani care se iau de batrani sau de copii fara ajutor, caini vagabonzi la fiecare colt si multe alte lucruri oribile, si asta fara sa luam in calcul faptul ca hotia este ceva normal si permis, faptul ca in scoli trebuie sa ai bani ca sa reusesti sa ai note mari si foarte mari si multe alte lucruri pe care nu le fac un om sau doi, ci o tara intreaga, totul e dezgustator in aceasta tara, si de aceea chiar daca stiu ca va fi greu, sau foarte greu sa reusesc, vreau sa ajung mangaka in Japonia cu toate ca sansele mele sunt de 1 la 1000000 si viata acolo va fi foarte grea la inceput. Dar daca vrei sa vorbesti cu mine sau sa schimbam niste sfaturi Id-ul meu este: any_music2010.