| МŶĶÁŶ a întrebat:

Ce v-ar placea sa apara la RObotzi?
Mie mi-ar placea sa isi gaseasca prietena mo si sa ii ceara sfaturi lu foca.
Si sa incurce tot, de exemplu, sa ii zica foca sa ii spuna asa:" Cand te vad timpul se opreste in loc din cauza frumusetii tale" Si mo sa zica:"Ai o fata de mi se opreste ceasul"...
Ar fi misto... Voua ce v-ar placea?
Funda pentru cel mai inspirat raspuns!

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

Ai super idei mykay, sa stii ca la asta ma gandeam si eu sau o super tare idee! Mo isi ia o masina si sa-i faca in ciuda lui foca ca mai apoi sa se plimbe pe afara.Sau sa faca o petrecere sa fie ziua lui Mo! Cea mai tare chestie! Sau ziua lui Foca:
Ce faci foca
da bine mo uite
tu sti ce e azi?
nu
gandeste-te
e joi
...si asa mai departe...
sau sa aiba un tv
sau sa mai vina un robot ciudat ce vrea sa fie prieten cu ei!
si asa mai departe! Cei de la Creative Monkeyz au o imaginatie ce intr-o zi o sa faca BOOOOOM!big grin

3 răspunsuri:
| Pinxiee a răspuns:

laughing
Da, ar fiwinking
Ar fi comedie neagra daca Mo ar avea prietena. laughing
Am muri de ras mai ales daca ar pleca de la ideea ta cu incurcatul etc. laughing

Jur, ar fi bestial!

| 3v3LyNuK a răspuns:

Va rog mult dati-mi si mie un vot caci acest site se numeste toti pentru unu va rog hai sa fim uniti si prietenosi va dau si eu voua vot:d http://fripta.com/u.php?user=zapa

| Mady296 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa incerce foca alcoolu ca il ademenea mo ca iii zicea sa incerce ca e ziua noastra de 5 mai si dupa ce bea da de o roboata