| МŶĶÁŶ a întrebat:

Ce v-ar placea sa apara la RObotzi?

Mie mi-ar placea sa isi gaseasca prietena mo si sa ii ceara sfaturi lu foca.

Si sa incurce tot, de exemplu, sa ii zica foca sa ii spuna asa:" Cand te vad timpul se opreste in loc din cauza frumusetii tale" Si mo sa zica:"Ai o fata de mi se opreste ceasul"...

Ar fi misto... Voua ce v-ar placea?

Funda pentru cel mai inspirat raspuns!

Răspuns Câştigător
| marymartvd a răspuns:

M.O si F.O.C.A la Robotzi au talent

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai sa zicem asa:
mo are cancer si vine la foca sa ii ceara sfaturi si foca vrea sa faca teste pe el da mo fuge, se vindeca dar cand se intoarce impotentlaughing foca:ce ma, flautistule, nu ti se mai scoala paiu`?

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Heyy. Sunt o mare fana a mini mega serialului " RObotzi ". Mie mi-ar placea sa fie un episod in care MO se spovedeste la F.O.C.A. Si sa ii zica tot felul de prostii. Sau cum cei doi robotzi sunt in vacanta! Eu nu prea am idei. Si ma mir cum Codin are atata inspiratie!

| LIvIU_4099 a răspuns:

As vrea sa se schimbe sezonul cu un nou background si sa nu mai fie atat de multe injuraturi (gen P***, P*Z**)

| AlysaAly a răspuns:

F.O.C.A: spune-i asa, Cand ma uit la tine se opreste timpul din cauza frumusetii tale
MO:Cand te vad simt ca ma sufoc iar inima imi bate rau de tot, cred ca mi-ai luat circuitele foc de frumusetea ta ce seamana cu un belcioc
Pritena lu MO: Cine te-a invatat sa fi asa de romantic cu o fata
MO:Un dobitoc care mereu imi spune sa stau pe loc pentru ca ma crede ca sunt un prost

| Linda100 a răspuns:

Mi-ar placea sa se intoarca mo si focca in trecut si sa dea ochii cu unul din domnitorii romani pe tron si sa inceapa sa ii injure. oare de exemplu Stefan cel Mare cum ar fi reactionat la vorbele "superbe" laughing) ale lui Mo?

| octi_7309 a răspuns:

M.O si F.O.C.A sa mearga intr-o alta dimensiune si sa fie o maimuta cu coarne si coada de drak si sa zica M.O :pieri maimuta prindema de putalaughing