| Blackyuu a întrebat:

Ce ziceti de Hunter x Hunter? Despre ce este vorba in el? si Merita vizionat? Funditaa! Vreau un raspuns cat mai detaliat, mersi.

Răspuns Câştigător
| Sirzechs a răspuns:

Hey! Din cate am auzit merita vizionat, are multa actiune si comedie. Aprope daca stii niste animeuri ce merita vazule lasa-mi si mie.

1 răspuns:
| KitPaw a răspuns:

In hunter x hunter e vorba despre un baiat pe nume Gon, care e si personajul principal.Gon vrea sa devina vanator pentru ca si tatal lui a fost unul(tatal lui a disparut).Si asa incepe aventura lui, ii intalneste pe kurapica si leorio pe un vas iar pe killua(killua va deveni cel mai bun prieten al sau)il intalneste la testul de vanator.Si asa trec ei prin peripetii si intalnesc personaje noi, si vor invata pe parcurs nen.Din pacate animeul e will continued, si apare un episod pe saptamana, dar iti voi da un link unde poti sa il vizionezi http://animekage.com/anime/hunter-x-hunter-2011/,apare un episod in fiecare miercuri, iar cand e sarbatoare e posibil sa se schimbe data de pe miercuri pe vineri sau joi.Iti urez spor la vizionat :D.