| anonim_4396 a întrebat:

Ce reprezinta username-ul vostru? vreau raspuns detaliat, deoarecere vreau sa dau fundita! mersi

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Emeraude era un personaj din desenele anime la care ma uitam eu cand eram micutahee hee. Dar nu de aceea l-am ales
de la coada la cap: eduar=eduard=numele iubitului meu
em=me=eu
big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Rămâne secret, sâc, sâc.
Te-am pupat.
Pa, pa.

| User a răspuns:

Ghicibatting eyelashes

| juniper a răspuns:

Juniper= este o planta, vine de la cuvantul junio care inseamna tanar si parere inseamna a "produce" tinerete, deci numele meu tine de tinerete.

| Alisa a răspuns:

Alisa=numele meu.

| Annitu a răspuns:

Annitu ...de la annatongue

| Frogie a răspuns:

"Anjelique" - vine de la Angela, care este numele meu real. Rudele apropiate imi spun Angelica, asa ca m-am gandit la Anjelique. happy

| Dizzydizz a răspuns:

Kidu=copil
sunt inca un copil in suflet dar pot fi si matur in problemele serioasahappy

imi place sa fiu copilaroasa si sa ma prostesc.
Unii ma numerc asa si de aceea am folosit acest user dar ma gandesc sa il schimb in iubitozaurtongue