| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai buna comedie pe care ati vazut-o?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Am vazut inregistrarea pe pelicula a spectacolului „Ubu Rex cu scene din Macbeth" regia Silviu Purcarete.
Umor negru,macel,inventivitate artistica pe text de o mare finete, sarbatoarea rasului mintii, iti zic!

22 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Am vazut spectacolele-film ale studentilor din anii terminali de la Academia de Film Bucuresti.
Daca esti din Bucale poti urmari filmele lor in perioada examenelor de vara.te duci la portar si intrebi cand sunt proiectiile cu filme de examen.Sunt gratis.Sunt cele mai nonconformiste filme,ca dupa aia sunt dati pe mana producatorilor si nu mai fac tot ce-i taie capu`. Merita sa mergi sa vezi cat de inventivi si talentati sunt oamenii, inainte sa se strice in televiziuni, publicitate sau cand miros banii.

| anutza a răspuns:

Shrek

| ZvT a răspuns:

MacGruber

| SamSon a răspuns:

The Animal
Rob Schneider

| Dema a răspuns:

Sunt mai multe : Greta, 30 minutes or less ( asta mi-a placut foarte mult), Georgia Rule (are ceva asemanator cu filmul Greta)

| Sabin91 a răspuns:

Dumnezeu pentru o zilaughing)

| logatcamembru a răspuns:

Singur ACASA. toate partile.love struck:*pup

| Anestezia a răspuns:

Mr bean happy

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Cele mai bune comedii pe care le-am vazut raman in contnuare singur acasa 1 si 2 si little man happy

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

300 Spartani(parodia)

| SkyHigh a răspuns:

Van Wilder 1, 2, The Animal, Jackass

| CupcakkeCaffe a răspuns:

Blonda de la Drept laughing

| catysmile a răspuns:

Tantalau si gogoman (Dumb & Dumber )

| Andradaa2131 a răspuns:

Mr.Bean in vacanta

| dan022 a răspuns:

Cea mai buna comedie pe care am vazut-o a fost "Singur acasa".

| andreyboss a răspuns:

Daca ai peste 16 ani iti recomand placinta americana daca nu asta e

| ionut2196 a răspuns:

Eu zic ca cele cu Jackie Chan

| Mihai_7676 a răspuns:

Cu siguranta 2 barbati si jumatate mori de ras.pacat ca a plecat Charlie nimic nu mai e la fel!

| Monick01 a răspuns:

Sunt diferite...dar daca vrei niste comedi bune intra pe http//:www.hmultiplex.ro acolo o sa dai de niste filme care se ruleaza la cnm dar sunt comedi bune...si apoi dai un sherch pe google si gasesti filmul online ex:(numele filmului) online
funda?

| Albert022 a răspuns:

Marea mahmureala 1 si 2 the hangoover 1 si 2 funda?

| johny13fcdacia a răspuns:

Grown ups, friends with benefiest