| CorinaAici a întrebat:

Ceau! :*
Deci dati-mi si mie niste filme horror, care te tin in suspans, cu final neasteptat si d'alea de sa fac pe mine de speriata ce sunt! Poate ceva Night of demons. Ala mi-a placut ff mult.

FUNDOI+VOT, EVIDENT!

Răspuns Câştigător
| obsercvayr a răspuns:

Filme de groaza iti zic eubig grin
1 twilight amurg
2 twilight 2
3 twilight 3
4 The grudge
5 After.Life
6 House of wax
7 Friday 13 th
8 Hurt
9 Sorority row
10 The last house on the left
11 Orphan
12 The eye
13 Prom night
14 bloody merry
15 the rite
16 saw mai multe parti crying( te pisi p tinesad
17 dead silence
sper ca te-am ajutatbig grin funda?

14 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Buna! Sunt putine filme horror care chiar m-au speriat, uite o lista cu preferatele mele:
The Exorcist (1973), Exorcist: The Beginning (2004), The Exorcism of Emily Rose (2005), Shutter (2004), 28 Weeks Later (2007), Martyrs (2008), Orphan (2009), The Ring (ambele), The Grudge (seria), The Blair Witch Project (ambele), The Omen (seria), Dead Silence (2007), [Rec] (ambele), The Others (2001), The Haunting in Connecticut (2009), Paranornal Activity (ambele), The Hills Have Eyes (ambele), Odision (1999), The Texas Chain Saw Massacre (1974), The Devil's Rejects (2005), Hostel (2005), Suspiria (1977), 1408 (2007), Dark Water (2005), Thir13en Ghosts (2001), Jeepers Creepers (2001)
Vizionare placuta!

| Gabriel892 a răspuns:

The fourth cand, Pandorum

| ゼロの a răspuns:

Hei filme nu stiu, dar sper ca iti plac jocurile horor si nu ma refer la cele in care inpusti un zombi.Intra pe Mysite.webs.com si joaca jocul pietricica, facut de mine.happy scuze daca te-am incurcat.

| ro0xyy a răspuns:

(23 August 2011 12:59 )
ro0xyy a răspuns:
Intra pe facebookul persoanei respectiva, o sa iti apara poza de profil a lui/ei, sub poza prietenii si nr.de prieteni pe care ii are persoana respectiva, iar mai jos ai 3 optiuni, dai click pe a 2 a: ''Scoate din lista de prieteni", o sa iti apara o casuta in care scrie Eşti sigur(ă) că vrei să elimini pe din lista ta de prieteni? si apesi Scoate din lista de prieteni

TI-am spus fiecare pas pe care trebuie sa il faci, sper ca te-am ajutat

Fundita?

| NIGhTmArE187 a răspuns:

The grudge 1, 2, 3
the ring 1, 2
the dark
a haunting in conneticut
silent hill

| catzelushdeplush a răspuns:

Ceau:* uite iti dau cateva: Insidious, Mirrors, The others, The exorcism of emily rose...autopsy, drag me to hell, sper sa iti placabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Ring 1 si 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tongue+

| copilfardeminte40127 a răspuns:

Buna! Cu toate ca nu-mi plac filmele de groaza, am avut nefericita onoare sa vad secvente din unele.
1. Calaretul fara cap
2. Casa celor 13 fantome
3. The cave

Sa te uiti pe kanal D ca mai mereu baga filme din astea, sub 15 ani.

| dinutza a răspuns:

Silent Hill
e un film groaznic.Mia placut enorm! da m-am speriat multcrying

| morigirl a răspuns:

The Human Centipede

| a răspuns:

Insidious
Megan is Missing
The tunnel
Paranormal activity 1, 2.
Astea-s super tari!

| mystic a răspuns:

Incearca Paranormal Activity...eu una nu prea am dormit dupa ce am vazut filmuwinking

| v4sy1 a răspuns:

Pai eu am vazut 7eventy 5ive si mi-a placut mult si mai este Camera 1408 si The grudge... sper sa-ti placa big grinbig grinbig grinbig grin