| membrunounou a întrebat:

Cei care urmaresc PLL ( pretty little liars) cine credeti ca face parte din A team in afara de Mona si Toby ca ei fac parte sigur!

2 răspunsuri:
| noname009 a răspuns:

Eu cred ca fiecare fata are A-ul ei. Hanna o are pe Mona ca A, Spencer pe Toby ca A si cred ca Aria il are pe Jason, dar nu stiu sigur.

| membrunounou explică (pentru noname009):

S-ar putea... exista mai multe teorii, insa eu sincer cred varianta cu Alison, si cum ca cadavrul a fost al surorii ei gemene, Courtney, care a inchis-o pe Ali la un sanatoriu si i-a luat locul lui Ali, dar apoi ali a omorat-o si acum e A