| ionutborcea a întrebat:

Cei mai buni 3 actori după părerea ta și de ce?

Răspuns Câştigător
| AlexAL275 a răspuns:

1. Liam Neeson - îmi plac foarte mult filmele de acțiune
2.Lily James- îmi place foarte mult de această actriță, mai ales când joacă în filmele,, Pride and Prejudice and Zombies" sau,, The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society"
3. Gerard Butler, cred că trebuia să-l pun pe primul loc, din nou acțiune, un actor foarte bun,, Angel Has Fallen",,, London Has Fallen",,, Cod Roșu la Casa Albă" și altele.
Sincer să fiu chiar nu știu dacă acești actori se clasează în top 3 printre actori mei preferați. Am văzut foarte multe filme și seriale( acțiune, dragoste, horror, dramă, sf cât și alte genuri ). Acești 3 actori pe care i-am scris mai sus fac parte din cei de care îmi plac, poate nu sunt chiar primii, dar ocupă un loc special în inima mea.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ăștia-s cei mai buni actori în opinia mea, nu pot alege doar 3
https://www.cinemagia.ro/liste/actorii-mei-preferati-14503/

| Dismally a răspuns:

E greu sa alegi doar trei. Robert De Niro, Al Pacino si Anthony Hopkins sunt cu siguranta printre cei mai buni pentru mine.

| MagicOneT a răspuns:

Conform unui indice IMDb, Star Meter, cei mai populari in momentul de fata sunt...

https://m.imdb.com/chart/starmeter

Nu e la subiect, dar e mai bine asa, sunt foarte multi actori buni, precum si filme bune, mai bine ai face un top al popularitatii pe o anumita perioada de timp, pare mai relevant, adica in functie de ce filme au iesit, cat de bine au jucat etc...

| LikeForMe123 a răspuns:

Mia Khalifa, Alexis Texas si Leah Gotti

| CosminsauMihai a răspuns:

RDJ,Tom Holland(pentru rolurile lor) și Neymar.