| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Imi ziceti niste actori foarte buni?

Răspuns Câştigător
| Draagos a răspuns:

Angelina Jolie,Nicolas cage,Hilarry Duff, Chad Michael Murray, Jason Statham, Robert Pattinson, Jessica alba sunt foarte multi dupa parerea mea happy

3 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Angelina Jolie, Matt Damon, Morgan Freeman, George Clooney,
Daniel Day-Lewis, Taylor Lautner, Rob Pattinson, Jessica Alba, Arnold Schwarzenegger, Steven Seagal, Jean Clous Van Damme, Jeff Bridges, Tobey Maquire, Morgan Freeman, Hilarry Duff, Jason Statham, Robert De Niro, James Franco, Eliza dusku, Frances McDormand, William Forsythe... etc
SUnt o gramada... marea majoritate nominalizati si la premiu Oscar' big grin

| Fiction a răspuns:

1.Johnny Depp ***
2. Orlando Bloom **
3.Bruce Willis* :acestia sunt cei mai buni dupa parerea mea

| 5dfsd3612 a răspuns:

1.Bruce Willis
2. Leonardo DiCaprio
3.Johnny Depp ( Cel mai bun actor din lume. a primit numeroase premii(si 3 nominalizari la Oscar) de-a lungul carierei sale in showbiz. Cea mai recenta distinctie este "cel mai popular actor de pe mapamond". Si isi merita pe deplin titlul si multe altele...)
4.Brad Pitt
5. Will Smith
6.Tom Cruise
7. Eddie Murphy
8.Gerard Butler
9. Orlando Bloom
10.Jeff Bridges