| Mihai543215 a întrebat:

Cel mai frumos film de dragoste ( daca se poate si trist) intre 2 adolescenti pe care il stiti. FUNDA

Răspuns Câştigător
| LovinHisGoldenEyes a răspuns:

1.A walk to remember
2.Remember me
3.Before Sunrise

13 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Cel mai fain e twilight dar sunt sigur ca l-ai vazut si daca l-ai vazut te poti uita la the last song sau remember me...bafta!

fundita please!

| lookingforlove a răspuns:

Remember Me, desi e foarte trist. sad
A Cinderella Story/Another Cinderella Story.
Raise your voice.
Big momma 3 happy e cam comedy dar e interesant.happy

| Pixel2009 a răspuns:

Hey, ce zici de Titanic?
http://www.youtube.com/watch?v=zCy5WQ9S4c0
Si Dear John
http://www.youtube.com/watch?v=r0fq5dd0C60
La ambele am plans :d

| xAlice a răspuns:

Twillight mi s-a parut f romantic, si putin trist.Toate,filmele,de la primul la ultimul. :] Funda?

| uca_1023 a răspuns:

Here on earth-Raiul pe pamant.Filmat in 2000, chiar mi-a placut filmu.

| Smerix a răspuns:

Titanic

| Simona07 a răspuns:

A WALK TO REMEMBER este un film superb in care este vorba despre o poveste de dragoste intre doi adolescenti complet diferiti care ajung sa fie impreuna pe deasupra prejudecatilor celorlalti.Landon si prietenii lui sunt cei mai cool baieti dintr-un liceu din Beaufort. Jamie e opusul lor, nimic nu pare cool la ea. E fiica preotului si poarta haine largi, care ii ascund formele. Cand o farsa a lui Landon se termina prost, directorul liceului il obliga sa joace in piesa scolii, activitate in care e implicata si Jamie. Petrecand tot mai mult timp alaturi de ea, baiatul descopera dupa un timp... ca s-a indragostit! Landon este nevoit sa renunte la prietenii sai pentru a-si petrece timpul cu Jamie, el incercand sa-i implineasca toate visurile fetei. Sper sa-l vizionezi! Fundita?

| NarcyNarcisa a răspuns:

Ce zici de twilight?big grin

| Nicolen a răspuns:

A walk to remember big grin

| Juliétte_4642 a răspuns:

A walk to remember, daca nu l-ai vazut pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember - dar aproximativ a fost privit de toata lumea!
Charlie st. Cloud - este unul nou si tare interesant. Sper sa-ti placa! Vizionare placuta...

| andrutza_8803 a răspuns:

E unul, nu am vazut sa-l recomande cineva pe nici macar un site. straight face
Interzisa pentru totdeauna-Pasarea Spin(The Thorn Birds) 1983 pentru mine e cel mai frumos film care l-am vazut in viata mea! Si mai sunttongue.S. I love you,dear John, Angel eyes, One day, The vampire diaries(dragoste-horror-drama), If only, Ghost e mai vechi(1990), Addicted to love,Someone like you, The notebook, Beastly, Sweet november...si nu-mi mai vin in minte, dar in general filmele acestea imi plac enoerm de mult si cel mai mult si mai mult...si mai lacrimogen e primul:pasarea spin! Vizionare placuta.