| GolopențaAdrian a întrebat:

Cele mai bune seriale cu calatorii in timp? Sa fie mai multe seriale din aceasta categorie.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

The Outlander.

| anamaria82726 a răspuns:

Dark

| AndaAlexandra a răspuns:

12 monkeys

| SiderS a răspuns:

Salut! Nu prea o sa gasesti, am cautat putin si am gasit mai nimic, filme gasesti cateva dar seriale mai putin, stiu cateva seriale de genul, sa sa ti le enumar, nu te gandi acum ca "calatoria in timp" o sa se intample mereu happy ( Timeless, Future Man, Travelers, Terra Nova, Primeval) P.S. nu te lua dupa trailere, mai bine vezi 2-3 episoade si vezi daca-ti plac. O zi placuta iti urez.

| Vanessika a răspuns:

Înapoi în viitor: sunt trei filme

| GolopențaAdrian explică (pentru Vanessika):

Alea le-am vazut! Dar eu bateam apropo-ul la seriale