| Mihai651 a întrebat:

Credeti in calatorii in timp?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da si nu, ideea asta apartine lui N. Tesla el a fost primul care a speculat aceasta idee si cica pentru o perioada infima de timp s-a si teleportat in spatiu-timp etc
Mi-ar place sa cred ca e reala,,, dar deocamdata nu este realizabila poate peste 100 de ani DA.
Stiai ca daca ai fi intr-o naveta spatiala si te-ai deplasa cu viteza luminii in jurul Pamantului cand aici ar trece 20 de ani in tu ai imbatrani doar cu 7 ani? De ce oare?

| Mihai651 explică (pentru Simpatic):

Pai si cum? gen daca vezi viitorul adica daca vezi planeta ta in viitor cu 20 de ani sa zicem, iar apoi te intorci si schimbi tu ceva ca sa nu fie ca acolo nu mai e niciun viitor ala, ca-l schimbi tu, ce sens are?