| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ceva seriale cu actiunea in viitor sau calatorii in timp?

Răspuns Câştigător
| Saya4321 a răspuns:

Uita-te la "Fringe", nu mai tin minte exact daca e si cu calatorii in timp, dar e vorba despre un om de stinta, univers paralel etc. daca vrei ceva S.F. incearca-l, mie mi-a placut mult.

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Iti recomand cu drag Continuum, Travelers, Timeless si Fringe. Cu masura, desigur big grin

| Anyo1988 a răspuns (pentru TheAce):

Din pacate Timeless se zice ca a fost anulat sezonul 3 sad fringe este genial, si continum este fain iar travelers nu cred ca l-am vazut dar daca mai doreste anonim seriale cu calatorii in timp ar mai fi unul de cand eram eu mai tanar se numea seven days este de prin 1980 si ceva sau cam asa ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| laurentiu442 a răspuns:

Doctor Who