| BellsC a întrebat:

Ceva fani Naruto Shippuden pe aici? Care sunt cele mai tari fete din shippuden?

Răspuns Câştigător
| MissLaura a răspuns:

Io mi-s aia laughing... cele mai tari fete din Shippuuden sunt: Konan ( preferata mea :X )Tsunade,Hinata,Shizune,Temari, Kurenai ( dupa cum vezi nu am pus Sakura si Ino pentru ca tot ce fac e sa planga dupa Sasuke, lucru care imi da rau la stomac )winking Sper ca ti-am fost de ajutor! big grin

7 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Io-s fana! Temari, TenTen, Anko, Kurenay, Tsunade si Shizune sunt cele mai tari fete din Shippuden.Sakura si Ino stiu doar sa planga dupa Sasuke'Konan e chiar super, dar o omoara "intelingentul" de Madara, Karin e o mare obsedata si....sa nu spun ce, Hinata e super si curajoasa si puternica si...indragostita de Naruto, deci o pun si pe ea cu primele.

| Strocker a răspuns:

1.Sakura 2.Ino 3. Konan 4. Kurenai 5.Hinata 6. Temari

| thegirl1 a răspuns:

Kurenai happy

| UnisonRaid a răspuns:

YO sunt super fan... Temari e preferata mea.Si iubesc cuplul ShikaTema... TenTen arata bine imbracata cand era mica, acum zici ca-i baiat.Tie ce fata iti place? Te las,
Ja Na!

| UnisonRaid a răspuns:

1.Temari
2.Hinata
3.Sakura
4.Ino
5.Konan

| UnisonRaid a răspuns:

Asa fata mea... Temari la putere:Xlaughing

| sasuke8362 a răspuns:

1:tsunade
2:kurenai
3:sakura
4:ino
5:temari