| stefan563 a întrebat:

Pentru fani Naruto Shippuden care este personajul vostru preferat si de ce?

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Din seria Naruto imi place Zabuza pentru felul sau de a se lupta si pentru felul in care se comporta cu Haku.

DIn Shippuden imi place Jiraiya. Initial mi s-a parut un personaj facut la misto dar dupa faza cu inghetata *daca iti mai amintesti cand a impartit inghetata aceea dubla cu Naruto* a inceput sa-mi placa tipul si nu m-a dezamagit pe tot parcursul seriei.

Mentiuni onorabile : Kakashi, Minato si Itachi.
Naruto a inceput sa-mi placa abia dupa ce l-a invins pe Neji.
Pana atunci mi se parea cam repezit, bufon. Imi place mult cum a evoluat personajul.

| stefan563 explică (pentru RainmakerX):

Si mie imi place mult Jiraya (chiar daca nu e preferatul) si imi amintesc faza cu inghetata. Nu am un mwrspnaj preferat dar imi place mult de Naruto, Sasuke, Pain, Itachi, Jiraya si Minato)