| KiddoC a întrebat:

Ceva recomandări de seriale?

Răspuns Câştigător
| nuamnuvreau a răspuns:

The walking dead e bun, e despre o apocalipsa cu zombie, o sa vezi ca numai ideea e super scary, ca sa nu mai zic de actori(insa are niste scene...mai de film horror, sa zic asa laughing ). Daca vrei ceva gen fantasy e Being Erica(in mintea Ericai). Chiar daca nu e asa cunoscut ca si celelalte seriale enumerate mai sus, e foarte bun: actiunea se invarte in jurul unei femei, care primeste sansa de a-si indrepta greselile facute de-a lungul vietii prin intermediul unui terapeut. Acesta insa foloseste metode mai putin utilizate, printre care si "time travelling" smug. Altele care merita vazute sunt Supernatural, Prison Break, The big bang theory, How I met your mother...

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KiddoC explică (pentru gheparditza):

*Facepalm* Ar fi trebuit sa menţionez 'de calitate'? Probabil...

| Fragile a răspuns:

Păi,Anatomia lui Grey, Dr.House,Dexter,dar ultimul are mai multe sezoane.big grin Dacă eşti fată poate îţi place şi Gossip Girl.

| MaVe0954 a răspuns:

Pe AcasăTV la ora 20:30 Abisul Pasiunii

| JustA88 a răspuns:

Pretti Little liars, The Vampire diaries, Twilight

| Alexander_Covuliuc_1997 a răspuns:

Naruto

| francy_1445 a răspuns:

Pai True Blood, Pretty Little Liars, Gossip Girl, The Vampire Diarieswinking

| DianaDidi95 a răspuns:

Pretty little liars, gossip girls, dalas, pariu cu viata...
Eu acum ma uit la pretty little liars si e super. [in caz ca nu l-ai vazut deja]

| TheTimeKiller a răspuns:

The walking dead (dar vezi ca are niste scene scarboase rau)

| MrHappy a răspuns:

Legend of the Seeker!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter,House.MD,Californication.

| alinaiiiioana a răspuns:

Nu ai precizat ce gen. eu iti recomand mai multe categorii

how i met your mother
the big bang theory
californication
2 and a half men
happy endings
modern family
gossip girl
the vampire diaries
pretty little liars
new girl
desperate housewives
2 broke girls
entourage
criminal minds
lie to me
the mentalist

| Alexandru98 a răspuns:

Family Bundy
2 barbați și jumătate
Salvat de clopoțel

| stapanullumii a răspuns:

Seriale? cel mai bun serial este, cum stie toata lumea : Dr. House MD
ti-as mai recomanda si:
Prison Break
Dexter
CSY:NY

oricum incearca House, e cel mai bun serial :):

http://www.youtube.com/watch?v=sgDyHzDNVc4

| adinaiuliana a răspuns:

Secret Circle
The Vampire Diaries
Gossip Girl
True Blood
Pretty Little Liars.

| bloodyhell a răspuns:

Friends
Two and a half men
American Horror Story
Game of Thrones
Merlin
Shameless (US)
Supernatural
The middle
Greek
2 Broke Girls
Lie to Me
Prison Break
Breaking Bad
Awkward
Once upon a time
Dexter
Teen Wolf
Joey

| TheStory a răspuns:

Heroes

| TrafalgarLawD?F?rst a răspuns:

Prison break, paranormal, dexter, House D.r.,Two and a Half Men

| KiddoC explică (pentru alinaiiiioana):

Nu am precizat, fiindcă nu prea contează genul. Să fie de calitate şi cu o temă interesantă. happy

| KiddoC explică (pentru nuamnuvreau):

Chiar mă gândesc să mă uit la Being Erica. Pare interesant ş destul de original. Bine, numai să termin Supernatural, că am rămas în urmă răăăău.
Btw, Nirvana, fan?