| XxCarmenXx a întrebat:

Cine a fost preferatul tau la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Tutu Adrian mi-a placut, nu vreau sa fiu rautacioasa, stiu ca s-a vorbit mult despre cum s-ar fi putut sa castige Romanii au talent, datorita cazului sau. Dar sa fiu sincera, avea o voce buna, si transmitea un mesaj important de fiecare data, si e de apreciat ca melodiile le compune singur.
Cea mai buna voce din finala mi s-a parut sincer, Valentin Dinu. Avea o voce extraordinara, nu degeaba Andra i-a propus un duet.happy
Si ca divertisment Valentin Luca, barmanul cred. happy Si era si simpaticwinking

Iti doresc o zi placuta. Te-am pupat.

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu am votat adrian tutu si narcis...ambii

Răspuns utilizator avertizat
| sw33taly a răspuns:

Cosmin agaghe si adrian tutu,happy

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Adrian tutu toata lumea vad ca la cam placut si eu acum nu m.am luat dupa ceilalti dar ista mi-a placut

| GiuliaTamas a răspuns:

Pe Valentin Luca l-am votat eu. A fost super love struck el mi-a placut dintre toti.

| Biib28 a răspuns:

Adrian Ţuţu. love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Gabrielle_3626 a răspuns:

Tutu Adrian

| Nina_9095 a răspuns:

Mie mi-a placuut de Valentin Luca, stie sa faca spectacol.
Mi-am placut si de trupa Trouble [ cred ca se scrie asa tongue] si de Tutu Adrian mi-a placut dar daca ar trebui sa aleg intre Valentin Luca si el l-as alege pe Valentin.

| alex99_9407 a răspuns:

Tutu adrian, Narcis Iustin Ianau si Valentin Dinu.In finala mi-a placut narcis mai mult ca in preselectii si semifinala deoarece muzica a fost super.Dar cel mai mult Adi Tutu