| didi12 a întrebat:

Care e preferatul vorstru de la Romanii au talent?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.
Sa fiu sincera, tipul care mi-a atras atentia intr-un mod foarte impresionant este Razvan Alexe.
Pur si simplu m-a lasat cu gura cascata. Am ramas masca la cat de bun a fost.
Il sustin in continuare, plus ca ma bucur ca este din Bacau. Acum stiu, ca multi tineri sunt talentati in acest oras, si ma bucur ca m-am nascut aici.

Pa, pa.

| didi12 explică (pentru positivity):

Si mie tot de el imi place!:X Ceea ce ma enerveaza la culme este ca toti il compara cu Tutu ala.Singurul lucru comun intre cei doi este ca amandoi canta hip-hop, in rest... Tutu e nimic pe langa Alexe.

| mat31new a răspuns:

Cosmin mihalache