| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul (horror) "Paranormal Activity"?
Daca da, cum vi s-a parut? Nu sunt sigura ca vreau sa-l vad deoarece majoritatea prietenilor mei au ramas cu sechelelaughing...

3 răspunsuri:
| kai a răspuns:

Le aveau dinainte, vreau sa-l vad si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E MEGA tare filmul cel putin fazele de la sfarsit m-a lasat masca straight face iti recomand sa nu faci aceeiasi prostie ca mine si sate uiti singuralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai mare prostie filmulaughing intre timp m-am uitat la el si e airea frate... nu inteleg ce e de speriat in el [in afara de chestia ca aia statea cate 3 ore sa se holbeze la el ]... poate ca ma speriam daca ma uitam singura dar avand in vedere ca eram cu iubitu nu prea am avut treabalaughing ba mai mult eu radeam ca o tuta in timp ce el saracu era otzra wierd!tongue nu e cine stie ce dar vi-l recomand tongue

HAVE FUN!