| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Cine a vazut evil dead? mie mi s-a parut destul de slab... scena finala cu drujba a fost cat de cat buna

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Un horror bunicel... pe mine m-a lăsat rece că a rămas în viață o femeie și nu un bărbat, chiar nu mă așteptam, credeam cu tărie că va rămâne fratele respectivei în viață.
Oricum a fost un film bun față de altele din acest an.

| marktheshark a răspuns:

Mie mi s-a parut chiar bunicel, te speri un pic(ca orice film de groaza)

| xxASmileFromHeLLxxx a răspuns:

Omg... l-am vazut jumatate si am crezut ca mor :-ss :O
nu cred ca o sa vreau vreodata sa vad si cealalta jumatate... deci, pur si simplu te omoaraaaa... e groaznic. Cum sa zici ca te-a speriat putin? :O