| Sunnyツ a întrebat:

Care a vazut filmul "Orphan"? (astept pareri) Eu am vazut filmul! :* Si mi-a placut!

Răspuns Câştigător
| LaryssaCrazy_1865 a răspuns:

Buna! Filmul este bestial love struck Il ador. Mai ales pe Daniel Coleman (JImmy Bennett ) :* Superb film! Merita vazut! :*

5 răspunsuri:
| gheorgheasdasa a răspuns:

Yo l-am vaz. este un film acceptabil.sa zicem ca ar merita o nota intre 6-7. Ideea a fost buna. aplicarea ei nu prea a mers cum vroiau ei. Categoria este dubioasa. el fiind prezentat ca film horror dar n-are niciun moment de suspans sau chiar in care sa-ti clocoteasca sangele. iti sugerez sa alegi alt film tongue

| AlexandruAnst a răspuns:

E destul de bun. Merita sa il vizionezi

| cess a răspuns:

Eu l-am vazut,este foarte bun. nu este chiar horror, ci mai mult o poveste de viata. daca ti l-as povesti, n-ar mai avea niciun farmec sa-l vezi. chiar ti-l recomand. vizionare placuta :*

| Mimi58 a răspuns:

Eu.este un film interesant si frumos

| LaryssaCrazy_1865 a răspuns:

Bestial Film! Il ador pe Jimmy Bennett (Daniel)! Filmul merita vazut! E superb!