| KiDaAnDrEeA a întrebat:

Merita vazut pariu cu viata sau e doar o pierdere de timp? vreau doar niste pareribig grinhappy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca iti plac genul asta de seriale, merita vazut

| Doηηa a răspuns:

Dacă nu ai ce face chiar deloc, te poți uita, dar dacă ai, mai bine nu îți pierde timpul...

| ascovit a răspuns:

Parerea mea e ca e o pierdere de timp, insa daca tu chiar iti doresti sa urmaresti un serial si ai pus ochii pe pariu cu viata mai bine urmaresti serialul pe care ei il plagiaza, mai exact "Glee" 9fiind o alegere cu mult mai bun originalul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Chiar o pierdere de timp, serios!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaai eu zic ca merita... E un serial pentru adolescenti si foarte interesant. Nu sunt chiar fan lala dar ii apreciez pentru munca depusawinking. Orice serial are farmecul lui; o3.

| KiDaAnDrEeA explică (pentru anonim_4396):

Am o prietena care se uita si-mi zice sa incerc sa ma uit daca vreau doar ca mie numi prea plac serialele in romana. insa mersi tuturor de sfathappy

| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Nupa mine...nu merita! dar daca pe tine te intereseaza genul asta de serial, nu ai decat

| Tyna33 a răspuns:

Sincer...mi se pare ca in fiecare sezon e aceeasi poveste.Eu zic sa-ti gasesti altceva de lucru...parerea mea