| Fiction a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul titanic, cum vi s-a parut? A fost un film bun, emotionat...sau prost?

Răspuns Câştigător
| Tadotaki a răspuns:

Un film bun, emotionant, trist...interesant. Si sa-ti spun o noutate. Niste oameni de stiinta au calculat ca daca Titanicul s-ar fi lovit cu "botul| de iceberg nu s-ar fi scufundat., deoarece ar fi inchis camere care au fost inghitite de apa si ar fi putut sa navigheze...

12 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Mie mi-a placut mult filmul. E o poveste superba. Daca nu l-ai vazut i-l recomand

| marius577 a răspuns:

Super filmul, sa vezi oamenii cum se luptau sa se salveze de pe acel vas gigant, si povestea de dragoste dintre Jack si Rose...nota 10.Il recomand tuturor.

| Fiction explică:

Pentru mine este printre cele mai frumoase filme; dar la categoria emotionante, eu il pun pe locul 1! Mi-au dat lacrimile la el: crying

| Fiction explică:

Dar totusi cred ca Stapanul Inelelor a fost cel mai frumos film, mai ales ca a jucat unul dintre actorii mei preferati, oricum cred ca stiti care e big grin

| Yoana a răspuns:

Foarte frumos. emotionanat.
imi place atat de mult love struck

| ker0seNN a răspuns:

Cel mai urat din isoria filmelor! Mai bine ati vedea "Cei 300 Eroi de la Termopile"winking eff bun filmul :X. Ei bine.eu mi-am spus parerea.Bye!

| Diana3 a răspuns:

Cel ma frumos film pe care l-am vazutlove struck

| Ann3 a răspuns:

A fost cel mai frumos film din cate am vazut! Mi-a placut povestea de dragoste dintre cei doi, dar am plans la final cand a murit Jack...

| Siminik a răspuns:

A fost si va ramaneun film de nota 10! Mie mi-a placut foarte mult, emotionant dar si vesel in acelasi timp!
:X

| Zazu a răspuns:

A fost un film lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine a fost un film foarte interesant, bun si emotzionant! happy

| tania_6734 a răspuns:

Un film cu multe emotii,