| danutza_1678 a întrebat:

Am doua intrebari. 1Ceparere aveti despre filmul the vampire diaries si ce credeti despre faptul ca se terminasadsad? 2Daca se termina the vampire diaries as vrea sa ma uit la twilight merita? adica cum e filmul? vreau o caracterizare generala...si daca nu merita ce alt film imi recomandati mersi mult*_*fUndA >>mare

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Stai linistita, TVD nu se termina va aparea si sezonul 4, iat Twilight este foarte asemanator cu TVD eu spun ca merita sa te uiti la amandoua! Funda?

| danutza_1678 explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Mersi mult...o sa ma uit si la Twilight...mai astept citeva rs si poate primesti fundahappy

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu te ingrijora! Jurnalele Vampirilor nu se termina (prosti ar fi sa il inchida cand au asa rating)
Filmul ''Twilight'' nu se aseamana deloc cu TVD.e o mare abureala despre vampiri.Nu ti-l recomand.
Daca vrei sa incepi un serial bun iti recomand cv mai real : Anatomia lui Grey, un serial cu si despre medici happy

| danutza_1678 explică (pentru pwp):

Este macar un vampir implikat in acest film? pentru ca as vrea un serial cu vampirihappy

| pwp a răspuns (pentru danutza_1678):

In anatomia lui Grey nu...nu sunt vampiri laughing
Dar te poti uita la Buffy, spaima vampirilor sau True Blood

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru pwp):

Este foparte asemanator cu TVD(fara suparare)

| pwp a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Nu e nicio suparare.dar in twilight toata lumea e trista..au aceeasi expresie a fetei mai mereu..in timp ce Tvd are si momente haioase.

| MoniQueee a răspuns:

E super frumos The vampire diaries dar si la twilight merita sa te uiti este drama combinata cu romantism si mai multe genuri este super frumos am vazut toate filmele si am citit toate cartile