| Mămăligă59 a întrebat:

Cine a vazut Up, The Polar Express sau Frankenweenie?
sunt desene animate bune? :3

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Da,merita.Primele doua sunt animatii de familie, si prind repede.Cat despre Frankenweenie, am intalnit persoane care nu sunt atrase de stilul lui Tim Burton.Mi-e mi-a placut, dar, mhm, depinde de preferintele fiecaruia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat Up am vazut si mi-a placut.

| ARF a răspuns:

Merita sa te uiti la ele.

| NoOneKnow a răspuns:

Le-am vazut pe toate si sunt absolut extraordinare, insa Up e mai bun decat celelalte. Iti recomand si Rise of The Guards. http://www.youtube.com/watch?v=6LCsg1xMB7Y
Il gasesti dublat in romana

| CrazyName a răspuns:

Up si The polar Express sunt tari, dar nu am auzit pana acum de Frankenweenie.