| FedeFlor a întrebat:

Cine are id ul lui FEDERICO AMADOR (THOMAS) si FLORENCIA BERTOTTI(NINI) din serialul nini? va rog sa mi l dati eu am un id dar nu stiu sigura ca e FEDERICO. federico_pellado75@yahoo.com

3 răspunsuri:
| NicKy4ev3r a răspuns:

Are facebook uite link http://www.facebook.com/federico.gandolini si ca sa vorbesti cu el poti sa cauti la google translate din romana in spaniola fundita

| NicKy4ev3r a răspuns:

Si cat despre id depinde in ce limba vorbeste sau ca sa te convigi ca e el cerei web, ( dar nu cred ca e el)

| elyzaa1998 a răspuns:

Si eu le caut caci ador serialul. poate le au pe facebook, dar nu cred.nu stiu.dar imi dai o fundita, plz.nu stiu ce sa spun.cauta pe facebook.te pup.pa