| Holocause a întrebat:

In legatura cu serialul Nini, Ea(florencia bertotti) si Thomas(Federico Amador) au fost vreodata in realitate impreuna? Ca s-ar potrivi, funda :X

Răspuns Câştigător
| Andreea_7940 a răspuns:

Sunt impreuna! Florencia Bertotti a fost casatorita cu Guido Kaczka au un copil impreuna.Iar Federico Amador casatorit si cu doi copiii.Nu stiu daca au divortat vrunul.Stiam ca Federico a depus actele de divort...
Uite poze de cand iau prins cei de la presa impreuna prima data in iulie 2010 iar zvonuri existau de prin martie...http://www.ptcrecargado.net/......erico.html

Si alte poze cu ei la cumparaturi...http://www.tvprimicia.com/2010/11/florencia-bertotti-y-federico-amador.html

Mai sunt si poze mai recente.Cauta pe google.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am vazut poze cu ei facute de paparazzy, deci au o relatie care nu vor sa o faca publica happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, sunt. Chiar daca amandoi au fost casatoriti cu persoane diferite si au copii.

| eu_7950 a răspuns:

Din pacate nusad funda?

| ImHereForYou a răspuns:

Nu e adv...ei nu au fost niciodata impreuna deoarece este o diferenta fff mare de varsta intre ei(7ani)

| ღDenyssaღ a răspuns:

Da,ei au fost impreuna si inca mai sunt, iar nini(florencia berotti) are 1 copil sau doi iar thomas(federico amador) doar unul.