| Nicoleta_7799 a întrebat:

Sunt curioasa, fetelor, crdeti ca Federico Amador (Thomas din serialul "Nini") este frumos?

3 răspunsuri:
| LoveBonJovi a răspuns:

Nu este cine ştie ce.

| mallina a răspuns:

Nu poti sa zici ca este urat. Mi se pare un barbat aratos.happy
Nu stiu acum gusturile nu se discuta happy Unora le place altora nu.happy Dar eu cred ca arata bine!
Pana la urma conteaza si frumusetea interioara nu numai cea exterioarahappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos barbat din cati am vazut pana acum. Sunt norocoasa ca, cunosc o persoana care seamana perfect cu Federico Amdor.