| DareToZlatan a întrebat:

Cine credeți voi că e poseidon din prison break? +argument

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Prison break nu este serialul pe care majoritatea celor mai mari de ani l-am vazut acum vreo 10 ani? fain serial oricum!

| DareToZlatan explică (pentru Simpatic):

N-ai tu treabă

| Simpatic a răspuns (pentru DareToZlatan):

Mai nepoate serialul asta eu l-am vazut inainte sa te nasti tu! Prison Break a fost difuzat in 2005, ceea ce ruleaza acum este un sequel!
Taci ca esti nepot!

| DareToZlatan explică (pentru Simpatic):

Ești un habarnist. când vine vorba de serial, te rog pleacă de la întrebarea asta

| Kogaion a răspuns:

Actuatul sot al lui Sarah, pentru ca l-am vazut cu cei 2 asasini + ca se potriveste perfect descrierii facute de Michael. Si sa nu uitam cand i-a explicat lui Sarah de ce crede el ca Michael a parasit-o. Este clar ca el l-a ales pe Michael pentru acele misiuni si s-a insurat cu Sarah pentru a fi sigur ca nu se intoarce la ea.

| suntserios a răspuns (pentru Kogaion):

Neee, prea evident sa fie el si un personaj putin important in serie.

poate e asiaticul care a evadat impreuna cu ei Ja
poate e Mahone sau poate e Gretchen

trebuie sa fie cineva care sa socheze, Jacob e doar o marioneta prin serial

| DareToZlatan explică (pentru suntserios):

Am văzut și eu pe net că e posibil să fie unul din ăștia.dar Ja sau Mahone nuștiu nu par să se potrivească descrierii..Gretchen poate că da

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru DareToZlatan):

Mahone nici nu joaca in sezonul 5, nici el nici Gretchen, cum sa fie astia?happy

| suntserios a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

De unde stii ca nu joaca... tocmai asta e suspansul, sa afli in final cine e. ce mama lui michael a jucat in primele 3 sezoane?

| Kogaion a răspuns (pentru suntserios):

M-am gandit si eu la asta, da cred ca cel mai tare m-ar soca daca ar fi chiar Michael Poseidon, nu m-ar mira totusi, sa-si fi inscenat toate astea.

| BiancaT17 a răspuns:

Jason este Poseidon.

| BiancaT17 a răspuns:

Jacob***