| kajen4ever a întrebat:

Cine doreste multe informatii despre intalnirea inimilor?

9 răspunsuri:
| lilicutza0009 a răspuns:

Vreau si eu mai multe informatii plz lasa mi un mesaj plz

| kukuy a răspuns:

Eu te rog frumos puppy dog eyes

| JustSimple a răspuns:

Eu...daca vrei lasa-mi un mesaj.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Eu, mesaj pls.

| Erikha a răspuns:

Ce legatura are Dr.Slipa cu familia Dr.RIDDHIMA

| Loveyourself a răspuns (pentru Erikha):

Este sora vitrega a riddhimei.riddhima a fost adoptata de catre dr shashank si smriti, sotia lui care a murit. dupa cum stii ca este fiica lui padma, sefa asistentelor de la sanjevaani, tatal matern al riddhimei a parasit-o pe padma cand era insarcinata iar el s-a recasatorit si s-a nascut shilpa.deci in concluzie au acelasi tatahappy

| andreea395 a răspuns:

Te rog trimite-mi si mie informatiile! Multumesc!

| Another13 a răspuns:

Eu, te rog lasmi un mesaj love strucklove strucklove struck

| ioana4you_7131 a răspuns:

Buna as dori si eu melodia care canta mereu cand se intalneste abhi cu nici.e o linie melodica lenta si superba plss