| iixLoveKajenForever a întrebat:

Cine se uita la intalnirea inimilor? fundita la cine imi ofera si informatii

Răspuns Câştigător
| geolovesedward a răspuns:

Ma uit happy imi place povestea si un pic de armaan si ridhimma 1... tie?

3 răspunsuri:
| Mandark a răspuns:

Si eu ma uit e un film foarte frumos si il ador are 721 episoade. ma bucur ca si tu happy funda?

| kukuy a răspuns:

Eu ma uit e un serial superb de informatii nu prea stiu multe da a schimbat-o pe doctor ridhima(Shilpa Anand)a plecat si a venit sukirti kandpal si sukirti va fi si ea inlocuita cu jennifer winget shilpa se va intoarce in sezonul 2 va fi sora vitrega lui ridhima
shashank si padma o sa se casatoreasca la fel si kirti cu shubhakar

| iixLoveKajenForever explică:

Eu ma uit