| coolgirl2626 a întrebat:

Cine e mai frumos Robert Pattinson sau Taylor Lautner?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Mie imi place Rober Pattinson...si nu de frumusete...fiecare e frumos in felul sau, ci de talentul actoricesc, felul cum vorbeste(british accent) si imi place ca nu-si pune viata personala pe tava.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| kitten95 a răspuns:

Aman2 sunt groaznici. dc toata lumea umbla dupa ei?!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Tylerhappy am vazut un film cu el acum 3 zile si apoi l`am vizionat de inca 4-5 ori si in Amurg e cel mai tare Robert are fata de mort cred ca de asta lau ales sa joace in amurg

| alextotal a răspuns:

Salut. ie imi place mai mult de Robert Pattinson, imi place parul.

| MeAlex a răspuns:

Eu!

| MollyA a răspuns:

Rob e mai placut, desi Taylor are corp mai frumoshee hee)

| Oannna96 a răspuns:

Dupa parerea mea Taylor Lautner happy