| PaulNdr a întrebat:

Cine e tata lui Cartman in South Park sau inca nu se stie?

Răspuns Câştigător
| diaac a răspuns:

SPOILER - Maica-sa e de fapt tatal. E hermafrodita si de fapt nu se stie cine e mama lui, sau asa ceva. Au fost doua episoade intr-unul din primele sezoane despre asta.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

In general sotul mamei lui.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Nu s-a aflat de fapt. Spuneau ca mama e tatal, ca e si barbat si femeie, dar apoi au zis ca au fost falsificate rezultatele pentru a masca tatal si sunt foarte multi care facusera sex cu maicasa laughing) Si pana la urma nu se afla pentru ca parca moare doctoru chiar cand sa spuna si se termina episodul cu Cartman injurand laughing